Za nami kolejna edycja Regionalnych Targów Ślubnych „Ślubne ABC”,  Edycja ta to także mały sukces organizatorów, bowiem w Hali Sportowo-Widowiskowej (Hala CBS) przy ulicy Grunwaldzkiej w Elblągu zgromadziło się 70 wystawców. Jak dotąd żadne Targi Ślubne organizowane w naszym mieście nie zgromadziły takiej ilości wystawców. Organizatorzy są na bardzo dobrej drodze do organizowania największych Targów…

Dzisiejsze Młode Pary dążą do zorganizowania wyjątkowego wesela, które na długo pozostanie w pamięci gości. Oprócz pomysłów na dekorację czy własną stylizację, przyszli nowożeńcy starają się także przygotować nietypowe atrakcje. Co raz częściej decydują się na tzw. Drink Bary, alternatywę dla tych, którzy lubią lżejsze alkohole od tradycyjnej „czystej”.

Poniżej przygotowaliśmy dla Was zestawienie wszystkich punktów o których musicie pamiętać przygotowując się do ślubu i wesela. Poszczególne pozycje możecie lekko przesuwać w czasie dostosowując je do własnych potrzeb. Pamiętajcie jednak! Im popularniejszy miesiąc wesela tym wcześniej musicie pomyśleć o wynajęciu sali i potwierdzeniu terminów np. w kościele. Planowanie wesela zacznijmy od przejrzenia poniższych zaleceń.